Provozní doba: Pondělí - Pátek 09:00 - 17:00

Hot email: secretary@adremot.cz

Odpovědnost

Jako firma se neustále zamýšlíme nad tématy společenské odpovědnosti, kterou chápeme jako integrální součást naší strategie. Navíc se domníváme, že koncept společenské odpovědnosti není nic složitého. Jde o to dodržovat pravidla a vnímat širší kontext odpovědnosti vůči našim zákazníkům, zaměstnancům, ekologii a životnímu prostředí a ke svému „okolí“. Jako firma neopouští svoje podnikatelské hodnoty a chováme se přesně tak, jak očekáváme, že se budou chovat i ostatní.

„Každý může něco změnit k lepšímu….úplně každý“

V rámci svých CSR aktivit ADREMOT Technologies:

  • Aktivně podporuje vznik nových podnikatelských záměrů v rámci ocenění „ADREMEDICA START UP AWARD“, které je každoročně udělováno nejlepšímu podnikatelskému záměru v rámci vzdělávacího kurzu „Základy podnikání“
  • Aktivně podporuje celorepublikový projekt „JOBFEST® – veletrh pracovních příležitosti“, podporující zaměstnanost a edukativní aktivity na trhu práce
  • Aktivně podporuje mládežnický sport – vysokoškolský klub Karate, VŠB-TU Ostrava, jeden z nejstarších oddílů karate na Moravě.
  • Aktivně podporuje neziskovou organizaci s názvem myFUN, z.s. , specializující se zejména na sportovní a volnočasové aktivity dětí, s další orientací na zvyšování technických znalostí a dovednosti.