Provozní doba: Pondělí - Pátek 09:00 - 17:00

Hot email: secretary@adremot.cz

Start up

„aneb dobrý nápadem to všechno začíná“

Co vlastně rozumíme pod pojmem START UP ? Obecně se za START UP považuje nová či začínající firma. Nový podnikatelský nápad. Tento pojem se nejvíc rozšířil mezi technologickými a internetovými podnikateli. Start upy jsou obvykle postaveny na počátečním nápadu, který se často v byznysu nezkušený tým snaží s nízkými počátečními náklady rychle dovést k fungujícímu projektu. Financování rozvoje hledají u tzv. andělských investorů nebo u fondů.

adremedica_startup_final_webSpolečnost ADREMOT Technologies je partnerem mezinárodního start up projektu s názvem „ADREMEDICA START UP“, který je vnímán odbornou veřejností, a zejména v zahraničí, jako velmi prestižní, ve kterém je každoročně vyhlašován ten nejlepší projekt tzv. “THE BEST IDEA“, který je následně oceněný cenou „ADREMEDICA YEAR AWARD“.

Pokud máte dobrý podnikatelský nápad, a rádi byste jej přihlásili do nadcházejícího ročníku „ADREMEDICA START UP 2017“ Váš projekt, vyplňte následující elektronický formulář, a naši projektoví manažeři Vás budou kontaktovat s dalším postupem.